www.panoramaresort.eu

Panorama Apartmany

sú súkromné apartmány v hotelovo-apartmánovom komplexe Panorama Resort, ktorý sa nachádza priamo v turistickom a lyžiarskom stredisku Štrbské Pleso v Tatranskom národnom parku.

Tieto súkromné apartmány sú vybavené bezplatným pripojením na internet, satelitnou Tv, rádiom s Cd-prehrávačom, fénom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou.

V budove, kde sú umiestnené tieto súkromné apartmány, sa nachádza jedna reštaurácia a v blízkom okolí sú ďaľšie reštaurácie s ponukou jedál tradičnej slovenskej i medzinárodnej kuchyne. V budove, kde sú umiestnené tieto súkromné apartmány, sa nachádza wellness s fínskou, parnou a infrasaunou. Hosťom je k dispozícii slnečná terasa a pre deti detské ihrisko. Reštaurácia, wellness a parkovisko patria hotelu.
Nájdete u nás ponuku ubytovania od individuálneho majiteľa. Ponúkame k ubytovaniu tri dvojlôžkové súkromné izby s možnosťou prístelky a jeden rodinný súkromný apartmán s oddelenou spálňou a s terasou, z ktorej je nádherný výhľad na panorámu Nízkych a Vysokých Tatier. Podmienkou rezervácie je minimálna dĺžka pobytu v rozsahu 2 prenocovaní a platba vopred.

Všetky ponúkané apartmány a izby sú zariadené vo vysokom štandarde zodpovedajúcom minimálne kategórii ***. Apartmán a izby nemajú kuchynské linky. Naši hostia môžu využívať stravovacie a všetky ďalšie služby v ponuke hotela.

Doprajte si oddych a načerpajte silu z prírody priamo v srdci Vysokých Tatier a využite skvelé podmienky. Veľmi radi Vás privítame a tešíme sa na stretnutie s Vami.

Rezervujte si ubytovanie ešte dnes...