www.panoramaresort.eu

Panorama apartments

Hotelovo-apartmánový resort Panorama Štrbské Pleso je nový moderný hotelovo-apartmánový komplex, nachádzajúci sa v nadmorskej výške 1300 m.n.m, v prekrásnom prostredí Štrbského Plesa, najvyššie položeného a najnavštevovanejšieho turistického strediska Vysokých Tatier. Svojou polohou poskytuje nádherný výhľad na panorámu Vysokých a Nízkych Tatier.

Hotelovo-apartmánový resort Panorama vznikol rekonštrukciou a dostavbou pôvodného hotela PANORAMA, ktorý svojím architektonickým stvárnením patril od svojho vzniku medzi charakteristické dominanty Štrbského Plesa, jeho typickú siluetu bolo vždy možné obdivovať už zo vzdialenosti niekoľkých kilometrov.

Služby

Kaviareň a terasa ponúka široký výber teplých a studených nápojov, Miešané nápoje, Sladkosti podľa dennej ponuky. Počas letných mesiacov si môžete posedieť aj na slnečnej terase. Otvorené denne: 07:00 – 21:00. Stravovacie služby návštevníkom zabezpečuje reštaurácia Panorama. Priamo v hotelovo-apartmánovom resorte Panorama Štrbské Pleso sa nachádza predajňa Intersport a zároveň aj požičovňa športových potrieb tejto renomovanej medzinárodnej značky. V ponuke Intersport Rent nájdete kvalitné pánske, dámske aj detské bicykle, súčasťou požičovného je aj cyklistická prilba. V zimnom období ponúka Intersport Rent široký výber lyží na zjazdové aj bežecké lyžovanie. Wellness centrum je pripravené pre našich hostí.